Exception-Could not resolve host: datamarket.accesscontrol.windows.net

Online překladač vět, slov a stránek

Vložte text, který chcete, aby německý překladač přeložil.

>>   prohodit jazyky  
 

Výsledek překladu

 

Německý online překladač - Babylónská rybka

Německý online překladač vět je vhodný pro překlady slov, vět a celých textů z němčiny nebo do němčiny.

 
Až dokončíte překlad zkuste, některý z našich dalších webů
 
Babylónská rybka

Je fiktivní živočich vytvořený Douglasem Adamsem v sérii knih Stopařův průvodce po Galaxii. Rybka je malá a žlutá, živí se mozkovými vlnami. Rybka dokáže překládat z jakéhokoli jazyka do jazyka jiného.


Výhodody babylonské rybky online
  • Kvalitní strojový překlad
  • Výsledek ihned
  • Naprosto zdarma
  • Jednoduché k použití
 

Nové online hry zdarma

Taste My Ful...Taste My Ful...

Taste My Full Arsenal

Online hry zdarma

V této hře musíte zneškodnit vše co se kolem vás hýbe a snažit se to dokončit do konce času. Dejte si pozor, aby nikdo z nich se nedostal přes práh herní úrovně, protože se vám odečte čas.
Basketball S...Basketball S...

Basketball Stars 3

Online hry zdarma

V této hře je potřeba udělat vše proto, abyste překonali svého soupeře a dali do basketbalového koše dostatek míčů a tím získali vysoké skóre. Najděte způsob, jak to dokázat. Dejte se do toho.
Unpark MeUnpark Me

Unpark Me

Online hry zdarma

V této hře bude potřeba odparkovat jednotlivé automobily a to tak, aby měl Mustang volný průjezd. Uvidíte sami, že to nebude vůbec jednoduché. Tak se do toho dejte a pokuste se uvolnit prostor na malé herní ploše.
Tough GrowthTough Growth

Tough Growth

Online hry zdarma

Propracovaná zábavní hra, kde bude potřeba překonávat překážky. Dejte si však pozor, aby vás nikdo nezabil. Najděte způsob, jak posbírat veškeré zlaté čtverečky na herní ploše. Věříme, že se dostanete co nejdále.
Escape a Jap...Escape a Jap...

Escape a Japanese Cafe

Online hry zdarma

V této hře se musíte dostat z tohoto pokoje. Jedná se o Japonskou hru. Snažte se najít způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné a dávejte si pozor, aby se vám nic nestalo. Parádní gamesa, kde je spoustu zábavy.
Monoa City P...Monoa City P...

Monoa City Parking

Online hry zdarma

Zaparkujte auto na správném místě. K dispozici je přes 30 unikátních úrovní, které tady na vás čekají. Nicméně dejte si pozor, protože nehoda není pro vás to dobré. Snažte se dostat co nejdále.
Slash the Ro...Slash the Ro...

Slash the Rope

Online hry zdarma

Parádní gamesa, ve které budete muset ve vhodnou chvíli odstranit z provazu svého hrdinu. Snažte se pak následně shodit jednotlivé bedny z herní plochy. Dostaňte se co nejdále to bude možné.
Marge JewelsMarge Jewels

Marge Jewels

Online hry zdarma

Parádní hra, ve které se musíte postarat o to, abyste odstranili z herní plochy veškeré drahokamy. Není to nic jednoduchého. Najděte způsob, jak získat dostatečně vysoké skóre.
Watercraft R...Watercraft R...

Watercraft Rush

Online hry zdarma

V této pojedete závody na svém skůtru. Dejte si pozor na výbušniny, které jsou umístěné kolem vás. Najděte způsob, jak se v pořádku dostanete co nejdále. Věříme, že to zvládnete a místa překonáte.
Mayhem Racin...Mayhem Racin...

Mayhem Racing

Online hry zdarma

Je potřeba zvítězit v jednotlivých závodech. Hra pro vás nabízí dostatek úrovní, parádní zábavu i grafické zpracování na vysoké úrovni. Dejte si však pozor, abyste s hlavním hrdinou nespadli z herní plochy.
Night at the...Night at the...

Night at the Laboratorium

Online hry zdarma

V této laboratoři se testuje. Nicméně něco se zvrtlo a veškerá monstra jsou venku. Snaží se vás sníst a vy se musíte bránit co to jen půjde. Uvidíte, že to není jednoduché. K dispozici máte několik zbraní.
Shift 3Shift 3

Shift 3

Online hry zdarma

V této hře budete přeskakovat přes jednotlivé propasti. Vyhněte se pádům, protože ty když vás zabijí, tak celou úroveň budete muset opakovat, což by byla škoda. Nedejte se a bojujte!