Exception-Could not resolve host: datamarket.accesscontrol.windows.net

Online překladač vět, slov a stránek

Vložte text, který chcete, aby anglický překladač přeložil.

>>   prohodit jazyky  
 

Výsledek překladu

 

Anglický online překladač - Babylónská rybka

Anglický online překladač vět je vhodný pro překlady slov, vět a celých textů z angličtiny nebo do angličtiny.

 
Až dokončíte překlad zkuste, některý z našich dalších webů
 
Babylónská rybka

Je fiktivní živočich vytvořený Douglasem Adamsem v sérii knih Stopařův průvodce po Galaxii. Rybka je malá a žlutá, živí se mozkovými vlnami. Rybka dokáže překládat z jakéhokoli jazyka do jazyka jiného.


Výhodody babylonské rybky online
  • Kvalitní strojový překlad
  • Výsledek ihned
  • Naprosto zdarma
  • Jednoduché k použití
 

Nové online hry zdarma

Water Scoote...Water Scoote...

Water Scooter Mania 2

Online hry zdarma

Jedná se o hru s vodním skůtrem, kde bude velmi důležité udělat vše proto, abyste překonali několik překážek. Skákejte z jedné strany na druhou a najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Věříme, že to zvládnete.
Tap-Tap Shot...Tap-Tap Shot...

Tap-Tap Shots

Online hry zdarma

Parádní basketbalová hra, kde bude velmi důležité najít způsob, jak získat skóre. Hoďte míč do koše a dejte si pozor, aby se neodrazil mimo koš, protože to by byl pro vás problém. Je velmi důležitý úhel odpalu a také síla.
Zombie FarshZombie Farsh

Zombie Farsh

Online hry zdarma

V dnešní hře se ocitáte v aréně, kde bude velmi důležité vydržet alespoň pět minut. Zombie na vás půjdou ze všech stran a vy se musíte postarat o to, aby byly tyto zombie zneškodněny. Věříme, že to zvládnete.
SecendSecend

Secend

Online hry zdarma

Parádní dobrodružná hra v pixelovém grafickém zpracování, kde budete asi hodně často umírat. Je velmi důležité, abyste se vyhnuli veškerým problémům a došli až k samotnému záchytnému bodu. Zvládnete to?
Modern Comba...Modern Comba...

Modern Combat Defense

Online hry zdarma

Propracovaná moderní střílečka, ve které budete muset využít své silné zbraně k tomu, abyste protivníky zneškodnili. Hrdina střílí automaticky a hlavním úkolem je se vyhnout různým střelám. Věříme, že to zvládnete, tak se do toho dejte na plno.
Madalin Cars...Madalin Cars...

Madalin Cars Multiplayer

Online hry zdarma

Závodní hra s ostatními hráči na světě. Máte na výběr z různých sportovních aut, se kterými budete projíždět po nejrůznějších mapách. Musíte jednoduše projet v módu pro jednoho hráče co nejdále nebo se připojit k ostatním hráčům a začít ty nejlepší závody. Máte možnost svůj automobil upravovat, měnit mu barvu nebo nastavení.
Maserati Gra...Maserati Gra...

Maserati Gran Turismo

Online hry zdarma

Usedněte za automobil, který disponuje silou 405HP. Jedná se o obsah 4.2 litrů V8. Italské super auto, které zvládne obtížné tratě a porazí své protihráče. Získejte dostatek peněz pro odemknuti další části.
Donut Vs Don...Donut Vs Don...

Donut Vs Donut

Online hry zdarma

V této hře si zahrajete na koblížek, který bude muset z herní plochy vystrnadit ostatní koblížky. Pokud se vám to povede a zůstanete v kruhu sám, tak vyhráváte. Nicméně, jednoduché to vůbec není!
Blood and Me...Blood and Me...

Blood and Meat 2

Online hry zdarma

V této hře budete muset rozstřílet veškeré zombie nepřátele, kteří se tady pohybují. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné. Věříme, že to zvládnete, tak se do toho dejte.
Tap Tap Buil...Tap Tap Buil...

Tap Tap Builder

Online hry zdarma

Postavte si své vysněné městečko. Začínáte úplně od nuly. Nicméně k dispozici máte již připravenou zemi, kde můžete začít stavět. Vybudujte si silnou infrastrukturu a dostaňte se co nejdále to bude možné.
Panda Ping P...Panda Ping P...

Panda Ping Pong

Online hry zdarma

V této online hře je zapotřebí nasbírat skóre 21. Jen v takovém případě máte šanci se posunout dále. Dejte si však velký pozor, protože se může stát, že vás protihráč přelstí. Zvládnete to?
SuperHero BM...SuperHero BM...

SuperHero BMX Space Rider

Online hry zdarma

Usedněte na kolo super hrdiny. Jedná se o BMX. Vše se odehrává ve vesmíru. Odemkněte si takové hrdiny, jako je Spider-Man, Ant Man, Hulk a další. Věříme, že to zvládnete a dostanete se co nejdále.